Hotel


Po trudach podróży znajdziecie Państwo ukojenie w jednym z komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych.
- pokoje z łazienkami
- TV LCD
- możliwość płatności kartą
- darmowe WiFi
- pyszne śniadania
- spokój i rodzinna atmosfera
- akceptujemy grzeczne zwierzaki domowe :)
- rezerwacja telefoniczna lub mailowa

Hotel jest doskonale usytuowany w miejscowości Buk W pobliżu jest zjazd z węzła autostrady A2. W najbliższej okolicy: strefa gospodarcza Niepruszewo, targi Poznań (MTP), lotnisko Ławica, blisko Poznania , a także większe miejscowości Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp., Stęszew, Opalenica... Idealny dojazd do firmMelodia powstała z miłości...


...do ludzi, znajdziecie u nas przyjazną uśmiechniętą obsługę. Zatroszczymy się o najdrobniejsze szczegóły aby umilić Państwu pobyt w naszym hotelu. Zorganizujemy dla Was wymarzone wesele i inne imprezy okolicznościowe. Jesteście wyjątkowi i chcemy żebyście czuli się tak u nas. Konferencje blisko Poznania w przytulnym otoczeniu.

..do kuchni, oferujemy Państwu wysokiej jakości potrawy doskonałe w smaku i formie, uroczyste kolacje, wykwintne bankiety, wesela Bogate modyfikowane sezonowo menu..

..do muzyki, stworzyliśmy wnętrza o dobrej akustyce, zapraszamy na koncerty, zabawy taneczne, bale, wesela. Dekoracje sali symbolizują naszą pasję. Współpracujemy z zaprzyjaźnioną kapelą ludową Zbąszyniacy, która umili swoim występem biesiadę czy grilla. Jednym słowem u nas wszystko gra!